
Ширма W-30 SN-0014 трипанельна дерев'яна розкладна
3 772 ₴
- Готово до відправки
- Код: W1-W-30
Ширма трипанельна розкладна W-30 (ширма SN-0014)
Прекрасна ширма, виготовлена в найкращих традиціях Сходу. Каркас виготовлений із натурального дерева, що росте в джунглях Південно- Східної Азії. В асортименті є шорти з трьома панелями та чотирма панелями. Наші стильні шорти нададуть інтер'єру незабутній неповторний стиль, який запам'ятається Вашим гостям. Весь асортимент ширм Ви зможете побачити на нашому сайті, ввівши у вікно пошуку слово ширма, або перейшовши в категорію Підставки для квітів, газетниці, підлогові дзеркала та ширини
Ширма трипанельна розкладна W-30
Матеріал: Каркас дерево гевея + тканина, елементи з'єднання виготовлені з металу
Ширина ширини (мм) 1290
Висота ширини (мм) 1780
Ширина однієї секції ширини (мм) 430
Товщина ширини (мм) 21
Вага ширини (мм) 6.0 (кг)
Об'єм паковання (м3) 0,07
Ширмо трипанельне розкладне W-30, для дому, HoReCa, офісу, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Step |
| Країна виробник | Тайвань |
| Кількість секцій | 3 |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення екрана | тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Ширина ширми | 1300 мм |
| Висота ширми | 1780 мм |
| Ширина однієї секції ширми | 430 мм |
| Товщина ширми | 21 мм |
| Вага ширми | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рами | Дерево |
- Ціна: 3 772 ₴



