
Стілець Tower Wood чорний пластиковий на дерев’яних ніжках - кухонний стілець у стилі Eames для дому, кафе
1 109 ₴
- Готово до відправки
- Код: SDM16WBL
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець Тауер Вуд чорний пластик на дерев'яних ніжках
Модний сучасний стілець із пластиковою суцільною конструкцією спинки та сидіння на чотирьох дерев'яних букових ніжках, які з'єднані між собою металевими перегородками, які роблять конструкцію цього стільця стабільною та стійкою. Крім функціональних особливостей перегородок, вони мають і дизайнерську цінність.
Стілець Тауер Вуд — знаменитий зразок сучасного дизайну в стилі мінімалізму від братів Імз завжди в моді. Дизайнери та декоратори всього світу впродовж десятків років з успіхом використовують стілець Тауер Вуд (EAMES DSW) у вітальнях, кухнях, кабінетах, дитячих кімнатах, на терасах і в публічних приміщеннях. Ця проста, але ретельно продумана модель підходить до інтер'єрів у стилі модерн, лофт, хай-тек.
Важливо!
Перед відправкою меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Доплата за упаковку товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці +10% до сумі Вашого замовлення!
Розміри:
- Ширина сидіння 46 см
- Глибина сидіння 42 см
- Висота стільця від підлоги до верху спинки 82 см
- Висота від підлоги до сидіння 43 см
- Кількість у фабричній упаковціі: 4 штуки
Стати володарем легендарної моделі вже сьогодні!
Стілець Тауер Вуд чорний, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона.
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Виробник | Grupo SDM |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Наявність спинки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево, метал |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Висота | 805 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
- Ціна: 1 109 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправкою меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції! Доплата за упаковку товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці +10% до сумі Вашого замовлення!







