
Стілець Tower Wood блакитний пластиковий на букових ніжках - кухонний стілець у стилі Eames для дому, кафе, дитячої
1 109 ₴
- Готово до відправки
- Код: SDM16WBLUL
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Стілець Тауер Вуд блакитний, дизайн Charles&Ray Eames
Стілець Tower Wood блакитний — це стильне та універсальне рішення для сучасного інтер’єру. Ніжний блакитний колір додає простору легкості, свіжості та створює приємну атмосферу затишку.
Ергономічне пластикове сидіння забезпечує комфортну посадку, а матеріал відзначається міцністю, легкістю та простотою у догляді. Надійні букові дерев’яні ніжки гарантують стійкість і довговічність конструкції.
Модель чудово підходить для кухні, вітальні, дитячої кімнати, кафе або студії. Завдяки своєму дизайну стілець гармонійно вписується в інтер’єри у стилях скандинавський, мінімалізм, модерн.
Ідеальний вибір для тих, хто шукає зручний, стильний і практичний стілець для щоденного використання.
Важливо!
Перед відправкою меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Доплата за упаковку товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці +6% до сумі Вашого замовлення!
Розміри та матеріали
- Матеріал ніжок: масив бука
- Колір ніжок: бук натуральний
- Матеріал сидіння: пластик
- Колір сидіння: блакитний
- Розмір (Ш х Г х В): 465 х 540 х 820 мм
- Країна походження: Китай
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Висота до сидіння: 450 мм
- Вага: 3,5 кг
Стати володарем легендарної моделі вже сьогодні!
Стілець Тауер Вуд Eames DSW блакитний, дизайн Charles&Ray Eames, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона.
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Блакитний |
| Виробник | Grupo SDM |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 465 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Висота | 820 мм |
- Ціна: 1 109 ₴
- Спосіб упаковки: Важливо! Перед відправкою меблів із послугою накладеного платежу, необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції! Доплата за упаковку товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці +10% до сумі Вашого замовлення!










