
Крісло офісне Oskar black, механізм гойдання Anyfix, підлокітники регулюються
4 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: T-st-E5241-Oskar black
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Крісло офісне для керівника Oskar black екошкіра
Сучасне офісне крісло Oskar, з високою спинкою, м'яке сидіння і спинка, екошкіра чорного кольору. механізм гойдання TILT, фіксується в одному положенні або перебуває в режимі гойдання, можна регулювати силу відхилення спинки, регулювання за висотою, повертається навколо своєї осі. Регулювання висоти спинки крісла за допомогою регулювального коліщатка. Пластмасові підлокітники з накладками з екошкіри в колір крісла. Хрестовина пластикова. Прогумовані колеса.
- Тип: крісло керівника
- Колір: чорний
- Матеріал покриття: спинка, сидіння — високоякісна арткожа
- Механізм і настроювання: Anyfix з регулюванням гойдання під вагу користувача
На цей момент цього механізм стає все популярнішим і популярнішим, позаяк ціна його не набагато вища за механізм Tilt, а перевага дуже велика.

Механізм гойдання Anyfix має два важелі — один праворуч, другий зліва. Один важіль відповідає за підняття й опускання крісла, другий важіль — власне за само гойдання крісла. Фіксація гойдання відбувається завдяки стисненню металевих пластин, що є в механізмі — у зв'язку з цим крісло може фіксуватися в будь-якому положенні. Як і в інших механізмах, у кріслі є регулювання жорсткості гойдання крісла. Цей механізм гойдання застосовується в кріслах низького та середнього цінового сегмента.
- Корпус: Дерево, посилений пластик
- Підлокітники: регульовані (підіймаються й опускаються), матеріал: чорний пластик з оббивкою з арткожі чорного кольору
- Хрестовина та ролики: посилений пластик, колір чорний, 350 мм, прогумовані ролики
- Газліфт: забарвлений у чорний колір, 100 мм 3-й клас
- Підголівник: нерегульований
- Висота крісла: 106-116 см
- Висота сидіння: 44-54 см
- Висота спинки: 65 см
- Ширина спинки: 54 см
- Ширина сидіння: 53,5 см
- Довжина сидіння: 53,5 см
- Висота підлокітників: 69-79 см
- Анатомічна посадка
- Гранична вага: 120 кг
- Вага нетто 14,9 кг, брутально 17,00 кг
- Розміри паковання 70х34х60 см
Додаткові умови щодо доставляння крісел:
Адресна доставка з Києва завдяки нашому рахуванню компанією Автолюкс
Доставка по Україні "склад — склад" завдяки нашому рахуванню компанією Автолюкс
Відвантаження Новою поштою, Делівері та ін. завдяки покупця
Збирання крісел на території покупця під час купівлі від 10 шт. із заносом, за умови наявності ліфта, 50 грн/шт.
Придбати за найкращою ціною Крісло офісне для керівника Oskar black екошкіра, Ви можете, оформивши замовлення через сайт, або передзвенивши нам, по одному з зазначених у контактний інформації телефона. Також у Вас є можливість замовити зворотний дзвінок. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Techno |
| Країна виробник | Малайзія |
| Анатомічні властивості | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Наявність спинки | Так |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Стан | Новий |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри крісла | |
| Вага крісла | 14.9 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Висота спинки | 65 см |
| Глибина сидіння | 53.5 см |
| Ширина сидіння | 53.5 см |
| Ширина спинки | 54 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Ергономічний підголовник | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Так |
| Кут нахилу спинки крісла | Так |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
- Ціна: 4 899 ₴









