
Табурет розкладний смарт Т-69 колір горіх
1 434 ₴
- Готово до відправки
- Код: Mix-А0041193
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Дерев'яний розкладний табурет Смарт Т-69 колір горіх
Розкладний табурет Смарт Т-69, це унікальне пропонування для невеликої кухні, з можливістю організації додаткового посадкового місця, а в нескладний час, табурет може зберігатися в складеному стані, не займаючи місця на Вашій кухні.Тіп: табурет кухонний
- Материал каркаса: табурет виготовлений з масиву бука и окрашен полиуретановым лаком
- Матеріал сидіння: шпонований МДФ
- Цвет: горіх
Размеры табурета:
- Висота (мм): 465
- Довжина (мм): 360
- Ширина (мм): 360

Придбати на найвигідніших умовах, дерев'яний розкладний табурет Т-69 колір горіх, для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МІКС |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Стан | Новий |
| Покриття | Лак |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Складаний |
| Стиль виконання | Скандинавський |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Тип меблів | табурет |
| Форма сидіння | кругла |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Колір | Коричневий |
| Колір каркасу | Горіх |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина табуретки | 360 мм |
| Висота табуретки | 465 мм |
| Вага | 4 кг |
| Висота сидіння стільця | 465 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | МДФ шпонований |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір оббивки | Можна вибрати! |
| Основний оббивний матеріал | дерев'яне сидіння |
- Ціна: 1 434 ₴






