
Взуттєва полиця етажерка Slim вибір кольору та розміру
від 2 025 ₴
- Під замовлення
- Код: Николаенко- тумба Slim
Відправка з 15 травня 2026- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 1000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Етажерка для взуття Slim для зберігання взуття, вибір кольору та розміру
Умови прийняття замовлення в роботу!
Ця продукція виготовляється індивідуально, згідно з Вашими побажаннями. Термін виготовлення становить приблизно 20 робочих днів. Для прийняття замовлення в роботу, необхідно визначитися з розміром, кольором корпусу, матеріалом і кольором оббивки (екошкіра, велюр, ріжок), а також внести передоплату (50% вартості виробу).
Якщо Ви перебуваєте в Києві, за бажанням виробу, можливий самовоз зі складу виробництва, або, доставка Машинної виробництва: 450 грн Правий Берег (до під'їзду) і 550 грн Лівий Берег (до під'їзду)
Умови щодо відправлення готового виробу в Україні транспортною компанією Нова Пошта:
Відсилання відбувається тільки на вантажне відділення Нової Пошти. Також можна замовити адресну доставку (кур'єр Нової Пошти до під'їзду)
Ваше замовлення буде захищений на повну суму (стійкість страхування 0,5% від оцінкової вартості виробу) якісно упакований і поміщений у дерев'яний каркас (дерев'яну обрітку).
Перед відправленням Вашого замовлення, будуть зроблені фото Вашого виробу! Вам необхідно буде внести доплату (отриману частину суми) за Ваше замовлення, або за Вашим бажанням можна оплатити залишок суми наложеним платежом, у разі отримання.
- Полиця Слім В 600*300*300 - 2025 грн
- Полиця Слім В 750*300*300 - 2160 грн
- Полиця Слім В 850*300*300 - 2430 грн
- Полиця Слім В 1050*300*300 — 2565 грн
Розмір не стандарт, за кожні 10 см довжини або ширини до вартості виробу додається 350 грн
Стильна, конструктивно неперевершена обувна полиця-лікарня Slimстане невіддільною деталлю інтер'єру Вашої передпокою. Тумба для взуття Слім допоможе тримати Ваше взуття в повному ладі та "бойовій готовності". Така етажерка чудово підійде як для дому, так і для офісу. Вона не займає багато місця, але поміщає на своїх полицях, дуже багато взуття. Унікальний дизайн і сучасні матеріали, використані під час виготовлення цієї тумби, великий вибір кольору корпусу, приємно тішитиме око та свідчить про гарний смак господаря. Взуттєву полицю можна рекомендувати для використання в магазинах з продажу взуття, як у зонах Примірки взуття, так і як інтер'єрний елемент у профільному взуттєвому магазині.
- Розмір цієї моделі (в стандарті) :
- Висота: 600-1120 мм
- Ширина: 300 мм
- Глибина: 300 мм
Широкий вибір ЛДСП для виготовлення корпусу (каркаса) тумби: Венге, Венге Магія, Ольха, Бук Баварія Світлий, Горіх Лісовий, Горіх Швейцарський, Яблуня локарно темна, Горіх Екко, Дуб Молочний, Клен Танзау, Венге Світлий, Дуб сонома.

Придбати на найвигідніших умовах, Поличка для взуття Slim Слім, вибір кольору, розміру та оббивки, для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифам перевізників можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишивши повідомлення в чаті або на e-mail.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 6 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Виробник | NIK |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 302 мм |
| Висота | 500 мм |
| Комплектація | |
| Сидіння для взування | Ні |
| Матеріал виготовлення | |
| Ніжки | ЛДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Можна вибрати |
| Фасади | ЛДСП |
| Корпус | ЛДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Можна вибрати! |
| Полиці | ЛДСП |
- Ціна: від 2 025 ₴











