
Стілець Aster чорний на колесах, з регулюванням висоти
2 818 ₴
- Готово до відправки
- Код: SDM-AsterBl
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
Крісло Астер на колесах, з регулюванням висоти чорне пластикове сидіння з подушкою з штучною шкіри
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Доставка Новою Поштою відбувається завдяки покупця (навчальника)
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці +6% до сумі Вашого замовлення!!
Відео огляд Стільці Aster чорного на колесах:
Стілець Астер легко впишеться в будь-який інтер'єр, чи то домашній, офісний інтер'єри, а також інтер'єр кафе чи бару, зони відпочинку закладу будь-якого характеру. Хромована хрестовина з прогумованими колесами робить це крісло мобільним, що дуже зручно в роботі за письмовим столом або в салонах краси.
Крісло на коліщатках Астер має широкий діапазон застосування, ним можна укомплектувати Ваш офіс або салон краси, будинок, квартиру. Крісло прекрасно підійде як стілець майстра або ж операторського крісла.
Офісне крісло Астер регулюється за висотою за допомогою газового ліфта, подушка сидіння зі штучної шкіри чорного кольору
Крісло представлене у двох колірних рішеннях: біле з білою подушкою і чорне з чорною подушкою.
- ширина: 48 см
- глибина: 57 см
- діапазон регулювання висоти сидіння: 43 - 56 см
- висота спинки: 42 см
- діапазон регулювання висоти спинки: 92 - 104 см
- Хрестовина п'ятипроменева на прогумованих колесах
- матеріал спинки та сидіння: пластик поліпропілен
- Матеріал подушки сидіння: шкірозамінник
- Кількість у фабричному пакованні: 4 штуки
Допускається мінливість у півтоні відтінку крісла. Комплектується по 4 штуки в пакованні.
Придбати за найкращою вартістю Крісло Астер на колесах, з регулюванням висоти чорне пластикове сидіння з м'якою подушкою зі шкірозамінника, Ви можете, оформивши замовлення через сайт, або передзвенивши нам, по одному з зазначених у контактній інформації телефону. Також у Вас є можливість замовити зворотний дзвінок. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grupo SDM |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння, Наявність спинки |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина сидіння | 480 мм |
| Глибина сидіння | 570 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 450 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спинка | Пластик |
| Обивний матеріал | штучна шкіра |
- Ціна: 2 818 ₴












