
Стілець Aster білий на колесах, з регулюванням висоти для персоналу
2 818 ₴
- В наявності
- Код: SDM-Астер белый
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Крісло Астер на колесах, з регулюванням висоти біле пластикове сидіння з подушкою з штучною шкіри

Безплатна доставка на склад Делівері у Вашому місті!
*** Безплатна доставка у відділення компанії перевізника всією Україною під час замовлення от 4-х штук!!!
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Безплатна доставка на склад Делівері, під час замовлення кількості товару кратного або що перевищує заводську (фабричну) упаковку! Наприклад: стілець обідній від 4 штук, стіл від 1 штуки, крісло від 2 штук, барний стілець від 2 штук. Кількість одиниць у заводській упаковці уточнюйте в менеджера під час замовлення меблів!
- Доставка Новою Поштою відбувається завдяки покупця (навчальника)
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці +6% до сумі Вашого замовлення!!
Відео огляд Крісла для персоналу Астер білого:
Стілець Астер легко впишеться в будь-який інтер'єр, чи то домашній, офісний інтер'єри, а також інтер'єр кафе чи бару, зони відпочинку закладу будь-якого характеру. Хромована хрестовина з прогумованими колесами робить це крісло мобільним, що дуже зручно в роботі за письмовим столом або в салонах краси.
Крісло на коліщатках Астер має широкий діапазон застосування, ним можна укомплектувати Ваш офіс або салон краси, будинок, квартиру. Крісло виготовлене в стилі лофт і прекрасно підійде як стілець майстра або ж операторського крісла.
Офісне крісло Астер регулюється за висотою за допомогою газового ліфта, подушка сидіння зі штучної шкіри білого кольору
Крісло представлене у двох колірних рішеннях: біле з білою подушкою і чорне з чорною подушкою.
- ширина: 48 см
- глибина: 57 см
- діапазон регулювання висоти сидіння: 43 - 56 см
- висота спинки: 42 см
- діапазон регулювання висоти спинки: 92 - 104 см
- Хрестовина п'ятипроменева на прогумованих колесах
- матеріал спинки та сидіння: пластик поліпропілен
- Матеріал подушки сидіння: шкірозамінник
- Кількість у фабричному пакованні: 4 штуки
Допускається мінливість у півтоні відтінку крісла. Комплектується по 4 штуки в пакованні.
Придбати за найкращою вартістю Крісло Астер на колесах, з регулюванням висоти біле пластикове сидіння з м'якою подушкою зі шкірозамінника, Ви можете, оформивши замовлення через сайт, або перевозивши нам, по одному з зазначених у контактній інформації телефону. Також у Вас є можливість замовити зворотний дзвінок. Ми обов'язково зв'яжемося з Вами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grupo SDM |
| Країна виробник | Тайвань |
| База стільця | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Особливості | Можливість регулювання висоти сидіння |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 550 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 450 мм |
| Глибина сидіння | 570 мм |
| Ширина сидіння | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спинка | Пластик |
- Ціна: 2 818 ₴













