
Банкетний стілець Chiavari білий пластиковий, стільці для організації банкетної зони
1 846 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-8390
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
Стілець банкетний Chiavari 8390 білий 07, розмір 410 x 482 x 446/895 H
Внимание!
Умови оплати послуг доставляння та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше) вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 60 грн до вартості кожної одиниці товару!!
Стілець пластиковий Chiavari (Чіаварі, К'яварі) є культовою моделлю банкетного стільця. Основна сфера його використання — це ресторани, банкетні зали, готелі, модні кафе, телестудії, фотостудії та інші місця, що вимагають креативного дизайну. Про декораційне оформлення стільця Сhiavari написані книги, зняті фільми та програми. Останнім часом стілець Сhiavari став дуже популярним і в Україні. Його вибирають дизайнери інтер'єрів, ресторатори, готеліри, організатори банкетів і весілля і домогосподині для своєї вітальні і кухні. Стілець має дуже міцний каркас.
- Модель стільця: Чиварі, Chiavari, К'яварі
- Тип стільця: банкетний пластиковий стілець
- Спинка середньої висоти
- Матеріал: пластик
- Колір: білий
Розмір:
- Ширина 41 см
- Глибина 48,20 см
- Висота: 89,50 см
- Висота сидіння: 44,60 см




Стілець банкетний Chiavari (К'яварі) білий, дуже міцний пластиковий, для дому, HoReCa та офісу, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Ви зможете обговорити умови оплати, доставки та задати додаткові питання в момент підтвердження замовлення з нашим менеджером.
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | Onder Mebli |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 482 мм |
| Висота | 895 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас стільця | Поліпропілен |
- Ціна: 1 846 ₴











