
Стілець пластиковий Mark жовтий 11, штабельовані стільці
1 628 ₴
- Готово до відправки
- Код: ON-8406
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 1000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стілець пластиковий Mark, колір жовтий 11 поліпропілен, штабельовані стільці
Внимание!
Умови оплати послуг доставки та формування вартості продукції!
- Під час замовлення кількості товару кратного або більшого заводського (фабричне) паковання (4 штуки й більше) вартість зберігається незмінною!
- Доплата за паковання товару, під час замовлення меншої кількості, ніж міститься в заводській упаковці (менш ніж 4 штук) + 20 грн до вартості кожної одиниці товару!!
Сучасний дизайнерський стілець Mark, із серії самих улюблених і зажаданих дизайнерських стільців. Він зроблений з міцного поліпропілену, завдяки чому може використовуватися як у приміщенні, так і на вулиці. Оригінальний сучасний стілець, який можна використовувати як стілець для їдальні, стілець для домашнього використання або як акцентну деталь в інтер'єрі вітальні та для оформлення зони відпочинку на вулиці. Стілець Mark — ідеальне поєднання сучасного дизайну та функціональності! Завдяки використанню сучасних матеріалів, стілець Mark, є дуже міцним і довговічним меблевим елементом.
Стілець Mark — це новий італійський дизайн і поєднує в собі високоякісний дизайн з унікальною ергономікою, що робить його придатним для обідніх зон, для внутрішнього та зовнішнього використання. Стілець виготовлений відповідно до світових стандартами для HoReCa і широко використовується в кафе, барах і ресторанах.
Стілець штабелюється в стопки по 4 штуки.

- Стілець пластиковий Mark
- Колір стільця: жовтий 11
- Матеріал: пластик поліпропілен
- Ширина стільця: 46 см
- Глибина стільця: 56 см
- Висота сидіння: 44,5 см
- Висота стільця: 80 см
- Країна виробництва: Китай
- Максимальне навантаження: 130 кг
- Вага стільця: 4,5 кг
Стілець пластиковий Mark, колір жовтий 11 поліпропілен, штабельовані стільці, для дому, офісу, кафе, ресторану, можна замовити, оформивши замовлення через сайт, або передзвивши нам, по одному з зазначених у контактній інформації телефону
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір оббивки | Жовтий |
| Виробник | Onder Mebli |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 44.5 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 80 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сидіння | поліпропілен |
| Спинка | Поліпропілен |
| Ширина стільця | 46 |
| Глибина стільця | 56 |
| Колір (відтінок) меблів | 11 |
- Ціна: 1 628 ₴











