
Підлогова вішалка-мийпель Металік із полицею для взуття та плічками для одягу, колір яблуня
2 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: Mix-А0020900
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Подвійна металева підлогова вішалка Металік із полицею для взуття та плічками для одягу, колір яблуня
Тремпель — одна з дрібних деталей інтер'єру будинку, яка постійно вдосконалюється. Дизайн тремтиля стає все цікавішим і різноманітнішим. Дерев'яна вішалка тонована в колір яблуня, має екологічний вигляд і легко вписується в будь-який інтер'єр. Тремпель зручний у використанні. Легко переміщається кімнатою.
- Ширина, мм: 430
- Глибина, мм: 350
- Висота, мм: 1140
- Матеріал: масив вільха, метал
Придбати на найвигідніших умовах підлогове вішакання тремпель Металік колір яблуня, для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифах транспортних компаній-перевізників, можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишити повідомлення в чаті або на e-mail
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МІКС |
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Яблуня |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал, натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 1140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Яблуня |
- Ціна: 2 299 ₴





