
Дерев'яний кухонний комплект Смарт стіл і 4 табурети, колір бук натуральний
7 475 ₴
- В наявності
- Код: Mix-А0018863
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Дерев'яний кухонний комплект стіл + 4 табурети, колір бук натуральний
Колекція " Кухонні куточки та комплекти"
Кухонний комплект стіл + 4 табурети виготовлений із масиву бука. Цей комплект чудово впишеться в інтер'єр Вашої кухні та надасть їй гармонійного вигляду. Також у столі є ящик, у який Ви зможете помістити кухонні прилади та різні дрібниці, що дасть Вам змогу заощаджувати місце на столі та кухні. Стіл і табурети на перший вигляд звичайні, але водночас вони прекрасно доповнюють один одного в комплекті.
- Матеріал столу: масив бука
- Ширина: 600 мм
- Довжина: 900 мм
- Висота: 750 мм
- Матеріал табурета: масив бука
- Ширина: 300 мм
- Довжина: 300 мм
- Висота: 450 мм
- Колір: бук натуральний
Дерев'яний кухонний комплект стіл із чотирма табуретами, колір бук натуральний, можна замовити за найкращою ціною в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Для цього просто оформіть замовлення в кошику магазину або наберіть один із контактних номерів телефона
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МІКС |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувних ящиків | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний |
| Склад кухонного куточка | |
| Стіл | Так |
| Розкладний стіл | Ні |
| Табурет | 4 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Габаритні розміри табурета | |
| Ширина табурета | 300 мм |
| Глибина табурета | 300 мм |
| Висота табурета | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус (каркас) | масив бука |
| Тип меблів | Кухонні комплекти |
| Опори столу | масив бука |
| Стільниця столу | меблевий щит із масиву бука |
- Ціна: 7 475 ₴


