
Крісло Benavente велюр колір мокостиль лофт, модерн
6 923 ₴
- Готово до відправки
- Код: Nik-Benavente-MD000379
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів із оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 1000 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
Крісло Benavente (Бенавенте) на металевому каркасі, велюр моко, стиль лофт, модерн
Якісне модне лофтове крісло на добротному сталевому каркасі. Спинка та сидіння м'які, обтягнуті текстилем (тканиною). Ніжки металеві (полірована неіржавка сталь). Крісло Benavente ярко доповнить сучасний інтер'єр Вашої оселі, офісу.
Крісло Benavente представлене в таких кольорах: синій, моко, антрацит і гранат.
- Модель стільця: Крісло металеве Benavente (Бенавенте) текстиль моко
- Тип стільця: стільці з сидінням і спинкою з тканини, з металевим каркасом, у стилі модерн
- Матеріал: сталь, текстиль (велюр)
- Цвет: моко
- Ширина стільця: 58 см
- Глибина стільця: 65 см
- Висота спинки стільця: 80 см
Крісло Benavente (Бенавенте) на металевому каркасі, велюр моко, стиль лофт, модерн , можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою в усій країні. Ви зможете обговорити умови оплати, доставки та задати додаткові питання в момент підтвердження замовлення з нашим менеджером.
+38 (095) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Капучіно |
| Колір оббивки | Капучіно |
| Виробник | Nicolas |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Хром |
| Тип опор | Полози, 2 опори, Ніжки |
| Кількість опор | 2 (шт) |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Вельвет, Оксамит |
| Матеріал основи | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 860 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сидіння | М'яке |
| Спинка | М'яка |
| Підлокітник | М'який |
- Ціна: 6 923 ₴





