
Стул Alex XXL В-4 чорний велюр на дерев'яних ніжках, дизайн Charles Eames, у стилі лофт, скандинавському стилі
2 083 ₴
- В наявності
- Код: ON-8898
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!!
Стул Alex XXL В-4 чорний велюр на дерев'яних ніжках, дизайн Charles Eames, у стилі лофт, скандинавському стилі
Важливо!
Додаткові умови щодо формування вартості стільців:
- Купуючи стільців із м'яким сидінням до 6 шт - доплата 100 грн за стул
- Купуючи стільців із м'яким сидінням понад 6 шт - доплата 50 грн за стул
Відео огляд стільців Alex В-3 в трьох варіантах кольору оббивки сидіння:
М'який обідній стілець Alex XXL з посиленим каркасом — стильний лофтовий предмет меблів із серії дизайнерських рішень у скандинавському стилі від Charles&Ray Eames. М'яке сидіння стільця має унікальну оригінальну форму з простроченням квадратами та ґудзиками в стилі каретна стяжка капітонне. Зручна м'яка спинка трохи відхилена назад, забезпечує комфорт і правильну підтримку спини. Завдяки впізнаваності та популярності стільці Алекс можна назвати іконою меблевого дизайну.
Успішне поєднання дерев'яних ніжок, посилених металевими перегородками та м'якої оббивки, дають змогу стільцям мати прекрасний вигляд як у лофтових інтер'єрах, так і в більш спокійному сучасному інтер'єрі з елементами модерну. Універсальність м'яких стільців Alex, створених за мотивами дизайну Чоловіка Чарльза і Рей Імз дають змогу їм гармонійно виглядати в інтер'єрі практично будь-якого дизайнерського рішення. Дизайнери та декоратори всього світу впродовж десятків років з успіхом використовують стільці Alex у зонах HoReCa, вітальнях, кухнях, кабінетах, дитячих кімнатах, на терасах і в публічних приміщеннях. Ця проста, але ретельно продумана модель підходить до інтер'єрів у стилі модерн, лофт, хай-тек, мінімалізм.
Оббивка стільця виготовлена з міцної меблевої тканини. Велюр спеціально призначений для використання в меблевій промисловості, зразок оксамиту пройшов усі необхідні тести на зносостійкість (не менш ніж 30 тис циклів стирання за Мартіндейлом), тому стільці можна використовувати в приміщеннях зі щільним потоком відвідувачів.
Усередині стільця надійний і міцний каркас. Стілець може спокійно витримати 130 кг. Дерев'яні букові ніжки, покриті прозорим лаком. У місці зіткнення ніжки з підлогою вмонтовані пластикові накладки для захисту підлоги.
Стільці представлені в таких варіантах оббивки: чорний і білий шкірозамінник, а також велюр (бархіт) сірий, бордо та синій.
- Модель стільця: Стілець Alex XXL В-4 оксамит чорного кольори на дерев'яних ніжках, дизайн Charles Eames
- Тип стільця: стільці з сидінням і спинкою з текстилю з дерев'яними ніжками, у стилі лофт, модерн, мінімалізм
- Матеріал: пластик, дерево, велюр (бархіт)
- Колір оббивки: чорний В-4
- Колір ніжок: бук натуральний
Розміри:
- Ширина стільця: 45,3 см
- Глибина стільця: 53 см
- Висота спинки стільця: 85 см
- Висота від підлоги до верху сидіння: 46 см
- Вага стільця: 4,5 кг
- Код стільця: 8898
Придбати на найвигідніших умовах, Стілець Alex XXL В-4 чорний велюр на дерев'яних ніжках, дизайн Charles Eames, у стилі лофт, скандинавському стилі, для дому, квартири, офісу, готелю, HoReCa, з доставкою по всій Україні по тарифам перевізників можна в нашому інтернет-магазині. Замовлення можна залишити в кошику інтернет-магазина, зателефонувати нам за вищезазначеними номерами телефонів або залишивши повідомлення в чаті або на e-mail.
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | Onder Mebli |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево, метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Вельвет, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 453 мм |
| Глибина | 530 мм |
| Висота | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота сидіння стільця | 460 |
- Ціна: 2 083 ₴






