
Стіл Етна Glass круглий скляний Ø 800 мм, скандинавський стиль
3 099 ₴
- В наявності
- Код: Mикс-А0050659
- +380 (50) 551-31-74Вайбер
- +380 (50) 821-54-28
- +380 (95) 578-54-67Вайбер
- +380 (93) 088-40-10
Зверніть увагу!
Під час оформлення покупки габаритних товарів з оплаченим платежем необхідно внести мінімальну передоплату від 500 грн, яка буде врахована під час оформлення ТТН
За вартість послуг перевізників наша компанія відповідальності не несе!
Обідній стіл Етна Glass круглий скляний, діаметр 80 см, на дерев'яних ніжках, стиль лофт, модерн
Колекція "Justin"

Стіл Етна Glass вирізняється сучасним стилем, є "іконою" у світі меблевої моди. Кругла стільниця, зроблена з міцного гартованого скла. Дерев'яні ніжки у формі Ейфелевої вежі, чудово поєднуються зі скляною стільницею.
Також Ви можете замовити стіл Тауер Вуд зі стільницею з МДФ. Його можна замовити в розмірі стільниці 60 см, 80 см, 100 см і 120 см у двох колірних варіантах:
- Модель: Этна Glass
- Матеріал: стільниця гартоване скло 10 мм, ноги натуральне дерево
- Колір ніжок: бук натуральний під прозорим лаком
- Форма стільниці: кругла
- Висота, мм: 750
- Діаметр, мм: 800
- Стиль: модерн, лофт
- Кількість у фабричному пакованні: 1 штука.
Стіл обідній Етна Glass круглий скляний, діаметр 80 см, на дерев'яних ніжках, стиль лофт, модерн, можна замовити в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні та Києвою. Умови оплати та питання щодо доставляння товару Ви зможете обговорити з нашим менеджером у момент підтвердження замовлення.
+380 (95) 578-54-67 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 551-31-74 вайбер, телеграм, WhatsApp
+380 (50) 821-54-28
+380 (98) 456-61-22
+380 (93) 088-40-10
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бук натуральний |
| Колір | Бук |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Вага | 11.4 кг |
| Товщина стільниці | 10 мм |
| Діаметр | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | загартоване скло, скло |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево, метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | кругла |
- Ціна: 3 099 ₴














